fbpx

MAMY POMYSŁ NA WASZ WYPOCZYNEK!

Od wielu lat sięgamy poza horyzonty w poszukiwaniu pomysłów na wypoczynek.
Spełniamy dziecięce marzenia i szukamy przygód wędrując od gór po oceany. Dołącz do nas już dziś

PROPOZYCJE WYPOCZYNKU – AKTUALNE OFERTY

Kolonie 2018

Kolonie rycerskie Bogaty program tematyczny zawiera między innymi treningi białą bronią prowadzone przez instruktora dawnego fechtunku, warsztaty rzemiosła, wycieczki do dawnych warowni. Kolonie w siodle Zapraszamy dzieci w wieku 8- 14 lat na tygodniowe turnusy jeździeckie na Hipodromie w Sopocie z programem dla początkujących oraz zaawansowanych.

Półkolonie 2018

Półkolonie kulinarne – kuchnia amerykańska Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na turnusy pełne warsztatów kulinarnych, spotkań z kucharzami i wycieczek do restauracji oraz zabawy z kulturą Stanów Zjednoczonych i Meksyku.

Kolonie letnie W siodle

Kolonie letnie 2018. Kolonie dla wszystkich, którzy kochają konie. Zapraszamy dzieci w wieku 8- 14 lat na tygodniowe turnusy jeździeckie na Hipodromie w Sopocie z programem dla początkujących oraz zaawansowanych.

ORGANIZACJA CZASU WOLNEGO W GDAŃSKU I NA TERENIE KRAJU

Kolonie i obozy

Aktywne turnusy na terenie Polski i poza jej granicami przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

Półkolonie

Turnusy stacjonarne dla dzieci, które spędzają wakacje i ferie zimowe w Trójmieście.

Sport

Oferta sportowych zajęć dodatkowych dla każdego.

Transport

Wynajem autobusu na wycieczki bliższe i dalsze.

TURYSTYKA OŚWIATA-LINGWISTA – NASZA CELE

Turystyka „Oświata – Lingwista” jest organizatorem półkolonii oraz obozów sportowych dla dzieci. Formy oferowanej aktywności pozalekcyjnej dopasowujemy do preferencji dzieci i młodzieży. W ramach naszej działalności aktywnie wspieramy wypoczynek oraz ułatwiamy poznawanie świata.

Centrum Oświata – Lingwista organizuje:

  • Półkolonie w Gdańsku – w ramach półkolonii zapewniamy różnego rodzaju formy aktywności skierowane do dzieci i młodzieży. Wakacje w Gdańsku organizowane przez nasze centrum dają szansę na wypoczynek i twórcze spędzenie czasu w gronie rówieśników.
  • Kolonie letnie – przygotowujemy wyjazdy nad polskie morze i w góry, a także za granicę. Turnusy wakacyjne organizowane przez nasze centrum to aktywny i bezpieczny wypoczynek dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci.
  • Ferie zimowe – organizujemy wyjazdy w polskie góry do malowniczych miejscowości wypoczynkowych. Na feriach dzieci mogą uczyć się jazdy na nartach, uczestniczyć w zabawach na śniegu, kuligach, wycieczkach edukacyjnych oraz warsztatach.
  • Obóz sportowy – aktywnym dzieciom oferujemy możliwość uczestnictwa w obozach sportowych, na których mogą szlifować swoje umiejętności i uczyć się gry zespołowej.
  • Kursy i kolonie kulinarne – organizujemy warsztaty kulinarne, podczas których dzieci uczą się przygotowywania prostych potraw oraz ich dekorowania. Kursy kulinarne to idealna propozycja dla dzieci, które chcą się nauczyć piec ciasteczka, dekorować stół na święta czy przygotowywać przekąski na rodzinne przyjęcia.
  • Jazda konna – w ramach proponowanych aktywności organizujemy też lekcje jazdy konnej. Kontakt ze zwierzętami to jedna z lepszych metod socjalizacji i zajęcie szczególnie lubiane przez dzieci. Nauka jazdy konnej pod okiem doświadczonych instruktorów to doskonała forma aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Proponujemy warsztaty dla dzieci oraz wyjazdy skierowane są do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Organizujemy też wyjazdy dla młodzieży licealnej, zapewniamy wynajem autobusu oraz opiekę pedagogów.

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, że:
Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej w formularzach jest „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą przy

ul. Malczewskiego 51 w Gdańsku, kod pocztowy 80-107,
tel.: 58 303 30 30 adres e-mail:info@oswiatalingwista.eu
Administrator Danych wyznaczył Inspektora Danych Osobowych tj. Jakub Szpojda.
Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: iod@oswiatalingwista.eu,
adres siedziby wskazany w ust. 1)
Celem zbierania danych jest realizacja usług edukacyjno-szkoleniowych, na podstawie wypełnionych formularzy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenia działań edukacyjno-szkoleniowych.
Przewidywane kategorie odbiorców powyższych danych to pracownicy działu rekrutacji, sekretariatu, w tym kadra pedagogiczna oraz kadra kierownicza.
Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu - cele analityczne, w tym profilowanie.*
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu edukacji, szkolenia i przechowywane przez okres przedawnienie ewentualnych roszczeń.
*Do profilowania wykorzystywane będą min. następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania,
nazwa domeny, identyfikator urządzenia, a także inne podobne informacje.