fbpx

Zajęcia edukacyjno - sportowe W SIODLE

Witajcie w świecie koni, kucyków, dżokejów i wyścigów konnych. Poznajcie życie, charaktery, przyzwyczajenia tych wyjątkowych zwierząt. Zapraszamy do naszej stajni, mieszczącej się na terenie największego kompleksu jeździeckiego w północnej Polsce – Hipodromu Sopot.

Czas trwania zajęć: 3–4 h
Oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej.

Program zajęć edukacyjno - sportowych W SIODLE

  • Hipodrom i jego historia – spacer po starej i nowej części kompleksu jeździeckiego, wycieczka z przewodnikiem w formie gry interaktywnej.
  • Wizyta w stajni – zajrzyjcie do końskiego domu i zobaczcie jak mieszkają te wspaniałe zwierzęta? Dowiedzcie się jakie są ich ulubione potrawy i oraz jak dba się o końską higienę. Wizyta w stajni to dobra okazja by poznać budowę zwierząt i ich obyczaje.
  • Jazda konna – Pora przywitać się z koniem osobiście i spróbować swoich sił w siodle. Nasi instruktorzy pokażą jak przygotować konia do jazdy i poprowadzą Was na jego grzbiecie.
  • Pony games (klasy 1-3)* – sportowe gry i zabawy sprawnościowe z kucykami.
  • Wielka Gonitwa (dla klas 4-8)* – terenowy bieg pieszy w oparciu o przeszkody jeździeckie inspirowany wyścigiem Runmageddon odbywającym się w tym miejscu. Wymagany strój sportowy.

Cena zajęć:

Pakiet podstawowy (przedszkola): pkt. 1+2+3 – 25 zł/os.
Pakiet rozszerzony (klasy 1-3): pkt. 1+2+3+4 – 30 zł/os.
Pakiet poszerzony (klasy 4-8): pkt 1+2+3+5 – 30 zł/os.
Transport grupy w obrębie Trójmiasta 350 zł (netto) – Dysponujemy nowoczesnym 23 osobowym autobusem Mercedes Sprinter. Euro 6, z klimatyzacją i multimediami, dostosowanym do przewozu dzieci.

Informacje i zapisy:

“Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o
Dział Turystyki i Transportu
ul. Malczewskiego 51
80-107 Gdańsk
tel. 508 311 100

W SIODLE

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, że:
Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej w formularzach jest „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą przy

ul. Malczewskiego 51 w Gdańsku, kod pocztowy 80-107,
tel.: 58 303 30 30 adres e-mail:info@oswiatalingwista.eu
Administrator Danych wyznaczył Inspektora Danych Osobowych tj. Jakub Szpojda.
Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: iod@oswiatalingwista.eu,
adres siedziby wskazany w ust. 1)
Celem zbierania danych jest realizacja usług edukacyjno-szkoleniowych, na podstawie wypełnionych formularzy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenia działań edukacyjno-szkoleniowych.
Przewidywane kategorie odbiorców powyższych danych to pracownicy działu rekrutacji, sekretariatu, w tym kadra pedagogiczna oraz kadra kierownicza.
Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu - cele analityczne, w tym profilowanie.*
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu edukacji, szkolenia i przechowywane przez okres przedawnienie ewentualnych roszczeń.
*Do profilowania wykorzystywane będą min. następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania,
nazwa domeny, identyfikator urządzenia, a także inne podobne informacje.