fbpx

Zajęcia edukacyjno - sportowe W SIODLE

Witajcie w świecie koni, kucyków, dżokejów i wyścigów konnych. Poznajcie życie, charaktery, przyzwyczajenia tych wyjątkowych zwierząt. Zapraszamy do naszej stajni, mieszczącej się na terenie największego kompleksu jeździeckiego w północnej Polsce – Hipodromu Sopot.

Czas trwania zajęć: 3–4 h
Oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej.

Program zajęć edukacyjno - sportowych W SIODLE

  • Hipodrom i jego historia – spacer po starej i nowej części kompleksu jeździeckiego, wycieczka z przewodnikiem w formie gry interaktywnej.
  • Wizyta w stajni – zajrzyjcie do końskiego domu i zobaczcie jak mieszkają te wspaniałe zwierzęta? Dowiedzcie się jakie są ich ulubione potrawy i oraz jak dba się o końską higienę. Wizyta w stajni to dobra okazja by poznać budowę zwierząt i ich obyczaje.
  • Jazda konna – Pora przywitać się z koniem osobiście i spróbować swoich sił w siodle. Nasi instruktorzy pokażą jak przygotować konia do jazdy i poprowadzą Was na jego grzbiecie.
  • Pony games (klasy 1-3)* – sportowe gry i zabawy sprawnościowe z kucykami.
  • Wielka Gonitwa (dla klas 4-8)* – terenowy bieg pieszy w oparciu o przeszkody jeździeckie inspirowany wyścigiem Runmageddon odbywającym się w tym miejscu. Wymagany strój sportowy.

Cena zajęć:

Pakiet podstawowy (przedszkola): pkt. 1+2+3 – 25 zł/os.
Pakiet rozszerzony (klasy 1-3): pkt. 1+2+3+4 – 30 zł/os.
Pakiet poszerzony (klasy 4-8): pkt 1+2+3+5 – 30 zł/os.
Transport grupy w obrębie Trójmiasta 350 zł (netto) – Dysponujemy nowoczesnym 23 osobowym autobusem Mercedes Sprinter. Euro 6, z klimatyzacją i multimediami, dostosowanym do przewozu dzieci.

Informacje i zapisy:

„Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o
Dział Turystyki i Transportu
ul. Malczewskiego 51
80-107 Gdańsk
tel. 508 311 100

W SIODLE