fbpx

PODRÓŻE KULINARNE

Zapraszamy na wyprawy kulinarne po kuchniach różnych krajów. Zabierzemy Was do gdańskich restauracji, w których będziecie mogli poznać tajemnice kucharzy, kelnerów, restauracyjny savoir vivre, posłuchacie niezwykłych historii tych miejsc ale przede wszystkim będziecie GOTOWAĆ.

WYCIECZKI KOZI LAS

Zapraszamy w podróż w przeszłość do serca Kaszub, do Gospodarstwa agroturystycznego w Sobączu, w gminie Liniewo. Gospodarstwo położone w pięknej okolicy, nad jeziorem Sobackim specjalizuje się w hodowli kóz i naturalnych wyrobach z koziego mleka. Prowadzone przez miłośników przyrody, historii i kultury słowiańskiej.

ZAJĘCIA W SIODLE

Witajcie w świecie koni, kucyków, dżokejów i wyścigów konnych. Dzięki tym zajęciom poznajcie życie, charaktery, przyzwyczajenia tych wyjątkowych zwierząt. Zapraszamy do naszej stajni, mieszczącej się na terenie największego kompleksu jeździeckiego w północnej Polsce – Hipodromu Sopot.

Opinie naszych Klientów

  5 star review  Rzetelność i profesjonalizm, do tego sympatyczna współpraca, polecam!

  thumb Ania Piórkowska
  2/04/2016

  5 star review  Córka zachwycona,

  thumb Anna Waniewska
  7/08/2018

  5 star review  Córka była pierwszy raz w tym roku na półkoloniach (półkolonie kulinarne- kuchnia francuska) i jest zachwycona. Polecam 🙂

  thumb Maria Bonisławska
  7/17/2018