fbpx

Oferta zajęć edukacyjnych Podróże kulinarne

Witajcie w świecie smaków i aromatów. Zapraszamy na wyprawę kulinarną po kuchniach różnych krajów. Zabierzemy Was do gdańskich restauracji, w których będziecie mogli poznać tajemnice kucharzy, kelnerów, restauracyjny savoir vivre, posłuchacie niezwykłych historii tych miejsc ale przede wszystkim będziecie GOTOWAĆ. Sami przygotujecie i zjecie smaczne potrawy z wybranego państwa i otrzymacie certyfikaty małego kucharza.

Oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej.

Czas trwania zajęć : 2-3 h

Program zajęć edukacyjnych Podróże kulinarne:

  • Witajcie w restauracji – właściciele lokalu pokażą Wam co kryje to ciekawe miejsce. Poznacie kuchnię oraz dowiecie się jakie wyposażenie jest niezbędne do jej funkcjonowania.
  • Podróż do… – w zależności od tego jaki kraj wybraliście, otrzymacie wskazówki i informacje potrzebne do przygotowania posiłku. Poznacie również przyprawy charakterystyczne dla danej kuchni.
  • Wielkie gotowanie – Zabieramy się do pracy. Szef kuchni podzieli pracę miedzy Was. Będziecie obierać i kroić warzywa, mielić mięso, trzeć sery, przyprawiać i zanosić do kuchni która dokończy dzieła – ugotuje, usmaży i upiecze to co przygotujecie.
  • Sztuka stołu – W restauracji wszystko ma swoje miejsce na stole. Wejdziecie w rolę kelnerów i nauczycie się układać sztućce oraz naczynia. Dowiecie się również na czym polega ta niezwykle precyzyjna praca.
  • Obiad gotowy! – pora skosztować Waszych pysznych potraw. Smacznego!

Cena zajęć:

Transport* grupy w obrębie Trójmiasta 350 zł (netto) + 25 zł/os (warsztaty + obiad)

*Dysponujemy nowoczesnym 23 osobowym autobusem Mercedes Sprinter. Euro 6, z klimatyzacją i multimediami, dostosowanym do przewozu dzieci.

Informacje i zapisy:

“Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o
Dział Turystyki i Transportu

ul. Malczewskiego 51
80-107 Gdańsk
tel. 508 311 100

Podróże kulinarne

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, że:
Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej w formularzach jest „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą przy

ul. Malczewskiego 51 w Gdańsku, kod pocztowy 80-107,
tel.: 58 303 30 30 adres e-mail:info@oswiatalingwista.eu
Administrator Danych wyznaczył Inspektora Danych Osobowych tj. Jakub Szpojda.
Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: iod@oswiatalingwista.eu,
adres siedziby wskazany w ust. 1)
Celem zbierania danych jest realizacja usług edukacyjno-szkoleniowych, na podstawie wypełnionych formularzy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenia działań edukacyjno-szkoleniowych.
Przewidywane kategorie odbiorców powyższych danych to pracownicy działu rekrutacji, sekretariatu, w tym kadra pedagogiczna oraz kadra kierownicza.
Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu - cele analityczne, w tym profilowanie.*
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu edukacji, szkolenia i przechowywane przez okres przedawnienie ewentualnych roszczeń.
*Do profilowania wykorzystywane będą min. następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania,
nazwa domeny, identyfikator urządzenia, a także inne podobne informacje.