Kolonie letnie 2020 Fun & Active w górach

Termin: 24 – 31 lipca 2020

Miejsce: Zakopane

Wiek uczestników: 7-14 lat

Cena za turnus: 1.980 zł

kolonie-letnie-2020-w-gorach
Kolonie letnie 2020 Fun & Active w górach

To propozycja dla mega aktywnych w dobrej kondycji! Zatrzymamy się w największej i najpiękniejszej miejscowości w bezpośrednim otoczeniu Tatr, potocznie zwanej zimową stolicą Polski- Zakopanem. Odwiedzimy Gubałówkę, skąd rozpościera się przepiękna panorama miasta. Niewątpliwą atrakcją nie tylko dla fanów skoków narciarskich będzie wjazd na Wielką Krokiew im. Stanisława Marusarza, gdzie będziemy mogli poczuć się jak Kamil Stoch, Piotr Żyła, czy Adam Małysz. Razem z przewodnikiem górskim pokonamy ciekawe szlaki.

Na naszej trasie znajdą się między innymi Wodogrzmoty Mickiewicza, Morskie Oko, Czarny Staw, a także Dolina Kościeliska, Jaskinia Mroźna oraz Smreczyński Staw. W przerwie między wędrówkami zregenerujemy swoje siły w kompleksie basenów geotermalnych zasilanych wodą termalną czyli Termach Bukowina. Zwiększymy dawkę adrenaliny odwiedzając największy w Polsce Rodzinny Park Rozrywki Energylandia, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze aż 26 hektarów. Na zakończenie nie może zabraknąć oczywiście Krupówek.

Oprócz atrakcji cena obejmuje dodatkowo:

Opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną

Ubezpieczenie NNW

Zakwaterowanie:
W pokojach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych z łazienkami w „Pokojach u Renaty” w Zakopanem.

Wyżywienie:
Zapewniamy 4 posiłki dziennie (śniadanie, drugie śniadanie, obiadokolacja i podwieczorek).

Dojazd
Zależny od liczby zgłoszonych osób. PKP i/lub PKS/bus. Szczegóły zostaną podane na 7 dni przed turnusem.

Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

  Wiek dziecka (wymagane)

  Imię i nazwisko rodzica zgłaszającego dziecko (wymagane)/

  Adres email rodzica zgłaszającego dziecko (wymagane)

  Telefon rodzica zgłaszającego dziecko (wymagane)

  Kod rabatowy

  Termin (wymagane)
  Kolonie letnie 2020 w górach - 24 – 31 lipca 2020

   

  Administratorem danych osobowych jest "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 80-107 Gdańsk przy ul. Malczewskiego 51. Dane osobowe przetwarzane będą w celach realizacji zapisu/zapytania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. w celach marketingowych i reklamowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. (wymagane)"

  "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną."

  "Wyrażam zgodę na kontakt ze strony "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o., z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par. 1. Prawa telekomunikacyjnego."

  Dokumenty do pobrania:

  Prosimy o pobranie i podpisanie dokumentów

  Informacje i zapisy:

  Dział Turystyki i Transportu „Oświata-Lingwista”
  Tel. 508 311 100
  email: turystyka@oswiatalingwista.eu
  oraz przez formularz zgłoszeniowy

  Komentarze naszych Klientów

   Córka była pierwszy raz w tym roku na półkoloniach (półkolonie kulinarne- kuchnia francuska) i jest zachwycona. Polecam 🙂

   Maria Bonisławska Avatar Maria Bonisławska
   17 lipca 2018

   Mieliśmy przyjemność gościć w Grodzie Gotów. Jesteśmy pod wrażeniem pozytywnej atmosfery oraz relacji pomiędzy pilotem i grupą. Polecamy tę firmę.

   Tomasz Jakubowski Avatar Tomasz Jakubowski
   5 kwietnia 2017

   Córka zachwycona,

   Anna Waniewska Avatar Anna Waniewska
   8 lipca 2018

  Tak było na półkoloniach kulinarnych latem 2018