fbpx

Letnie półkolonie piłkarskie 2020

Termin:

 • 24 – 28 sierpnia 2020

Miejsce:

GSP “Lingwista” im. Zjednoczonej Europy,
ul. Św. Barbary 1, 80-753 Gdańsk
w godzinach: 7.30-17.00

Wiek uczestników: 6-14 lat

Cena za turnus: 490 zł

Letnie półkolonie piłkarskie 2020
Program letnich półkolonii piłkarskich

To turnus nie tylko dla chłopców dla każdego, kto lubi grać w piłkę nożną lub dopiero chce się nauczyć.
U nas każdy jest mile widziany! Poznamy podstawowe zasady gry, nauczymy się kilku efektownych trików oraz podstaw sędziowania. Codzienne treningi udoskonala naszą technikę, której sprawdzianem okaże się mecz podsumowujący cały tydzień piłkarskich zmagań. Rozegramy również turniej Beach Soccera.

Razem z przewodnikiem zwiedzimy Stadion Energa, udając się w zakamarki niewidoczne podczas meczu. Udamy się do szatni zawodników, sali konferencyjnej w której przed i po meczach występują trenerzy drużyn, kaplicy stadionowej, strefy mixed zone, czyli miejsca z którego zawodnicy wychodzą na boisko.
Obligatoryjnym punktem na trasie wycieczki będzie także Muzeum Lechii Gdańsk, gdzie obejrzymy eksponaty związane z futbolem, ale również innymi dyscyplinami – kolarstwem, podnoszeniem ciężarów, rugby, lekką atletyką czy tenisem – w których zawodnicy występowali na przestrzeni lat w barwach Lechii.

A to nie koniec atrakcji, bowiem spełnimy także nasze marzenia o lataniu i udowadniamy, że walka z grawitacją jest możliwa! Jak? Olbrzymi basen z gąbkami, największa trampolina sportowa na północy Polski, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami do ćwiczenia wsadów, arena do zbijaka, strefa gladiatorów oraz air track – to wszystko czyni JUMPCITY najlepszym miejscem do spędzania wolnego czasu i my zamierzamy się o tym przekonać osobiście!

Oprócz atrakcji cena obejmuje dodatkowo:

 • Wyżywienie: śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry
 • Ubezpieczenie NNW

Cena nie obejmuje:

 • Przejazdów komunikacją miejską.
  Dzieci powinny mieć ze sobą karty miejskie/bilety oraz ważną legitymację szkolną.

Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

  Wiek dziecka (wymagane)

  Imię i nazwisko rodzica zgłaszającego dziecko (wymagane)/

  Adres email rodzica zgłaszającego dziecko (wymagane)

  Telefon rodzica zgłaszającego dziecko (wymagane)

  Kod rabatowy

  Termin (wymagane)
  Półkolonie piłkarskie Football Academy - 24 – 28 sierpnia 2020

   

  Administratorem danych osobowych jest "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem 80-107 Gdańsk przy ul. Malczewskiego 51. Dane osobowe przetwarzane będą w celach realizacji zapisu/zapytania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. w celach marketingowych i reklamowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. (wymagane)"

  "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną."

  "Wyrażam zgodę na kontakt ze strony "Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o., z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par. 1. Prawa telekomunikacyjnego."

  Dokumenty do pobrania:

  Prosimy o pobranie i podpisanie dokumentów

  Informacje i zapisy:

  Dział Turystyki i Transportu „Oświata-Lingwista”
  Tel. 508 311 100
  email: turystyka@oswiatalingwista.eu
  oraz przez formularz zgłoszeniowy

  Komentarze naszych Klientów

   Córka zachwycona,

   Anna Waniewska Avatar Anna Waniewska
   8 lipca 2018

   Mieliśmy przyjemność gościć w Grodzie Gotów. Jesteśmy pod wrażeniem pozytywnej atmosfery oraz relacji pomiędzy pilotem i grupą. Polecamy tę firmę.

   Tomasz Jakubowski Avatar Tomasz Jakubowski
   5 kwietnia 2017

   Serdecznie polecam, korzystam z usług i zawsze mogę liczyć na pomoc

   Iwona Gor Avatar Iwona Gor
   19 czerwca 2018

  Tak było na półkoloniach kulinarnych latem 2018